Народні депутати України привітали виборців з Новим роком
Комментарии (0)
![Народні депутати України привітали виборців з Новим роком Народні депутати України привітали виборців з Новим роком](http://www.abcpost.info/wp-content/uploads/2016/12/Снимок-620x330.jpg)
Новий рік – це свято, до якого ми починаємо готуватися з 1 січня. Новий рік – це час підбиття підсумків, що зроблено за минулі 365 днів, а що так і залишилося в планах. Народні депутати України, поклавши під ялинку Бюджет 2017, вирушили на планові канікули. Що ж бажають народні обранці своїм виборцям напередодні Нового року дізналися журналісти інтернет-видання «Народний голос України».
Привітання з Новорічними святами народних депутатів України:
«Насамперед, я хочу побажати миру, який би враховував інтереси України і ми змогли повернути свої території. Бажаю українцям здоров’я, наснаги, успіхів і що найголовніше – вірити в себе. Ми здатні не тільки відновлювати втрачені позиції, але і робити крок вперед!», прекрасне побажання від Андрія Анатолійовича Тетерука.
«Головне щоб всі негаразди, які буди в цьому році, не успадкував наступаючий рік. 2016 – це є високосний рік. Завжди високосний рік є важким, фізично, психологічно, але ми сподіваємось, що прийнятий бюджет принесе покращання пересічним українцям, до дасть стабільності в кишенях громадян. Здоров’я, щастя, радості, достатку, ласки та благословення українському народу!», побажав Тарас Іванович Батенко.
«Від кожного року який приходить, ми чекаємо позитивних змін. Я вірю що ці позитивні зміни будуть, і я вірю, що сімнадцятий рік буде цікавим для України, важливим для держави, тому що ми входимо в нову епоху зовнішньої політики відношень», так з надією на майбутнє привітала українців Оксана Володимирівна Білозір.
«Богу дякувати високосний 2016 рік закінчився. Хочу вселити краплину оптимізму в українців, та привітати їх зі святами Новим Роком та Різдвом Христовим. Хочу побажати здійснення мрій, добробуту і втілення всіх побажань які вони собі на колядують і побажають в новорічну ніч», такі побажання почули ми в кулуарах Верховної Ради від лікаря-героя Олега Степановича Мусія.
«Перш за все хочу побажати мирного неба українцям, посмішок, а якщо на очах сльози то тільки від щастя. Звичайно ж, хочу побажати рухатись вперед, щоб ми змінили настрої в суспільстві. Бажаю, щоб всі слухали та чули тільки правду, а не популізм і брехню!», так з дещо емоційною нотою, привітав українців Іван Юлійович Вінник.
Ми дякуємо народних депутатів за привітання, та хочемо побажати їм плідної праці на користь України!
![](/templates/ArenaNewsMosaic/images/rkl.png)
Читайте также
![Nasdaq Group Ukraine спростувала звинувачення на свою адресу](https://vremya.eu/images/photos/medium/article18166.jpg)
Авто / Бизнес и финансы
Nasdaq Group Ukraine спростувала звинувачення на свою адресу
![Vega почала надавати мобільний інтернет](http://vremya.eu/images/photos/medium/article18075.jpg)
Киев / Технологии
Vega почала надавати мобільний інтернет
![Ігор Лисов організував для школярів майстер-клас з чемпіонами](http://vremya.eu/images/photos/medium/article15960.jpg)
Спорт / Знаменитость на обложке
Ігор Лисов організував для школярів майстер-клас з чемпіонами
![НАБУ ПОРУШИЛО КРИМІНАЛЬНі ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ГОЛОВИ ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ МІСТА КИЄВА ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКА, КОЛИ ПРОГРАЛО ПРОТИ НИХ СПРАВУ У СУДІ](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/02/15.jpg)
Закон и порядок
НАБУ ПОРУШИЛО КРИМІНАЛЬНі ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ГОЛОВИ ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ МІСТА КИЄВА ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКА, КОЛИ ПРОГРАЛО ПРОТИ НИХ СПРАВУ У СУДІ
![Неоціненність значення новобудов України](http://dim24.com.ua/images/promo/2/bud_gwoo-do.jpg)
Недвижимость
Неоціненність значення новобудов України
![Трильйон доларів інвестицій в Україну до 2025 року](https://pp.vk.me/c604429/v604429248/334a0/7vb6n5K5l3U.jpg)
Экономика / Бизнес и финансы
Трильйон доларів інвестицій в Україну до 2025 року
![ПАРЄ видала письмову декларацію щодо заміни судами України народного волевиявлення](/uploads/posts/2013-04/thumbs/1366704772_79.jpg)
Политика
ПАРЄ видала письмову декларацію щодо заміни судами України народного волевиявлення
![Віктор Балога радить «Регіоналам» не голосувати за введення векселів](/uploads/posts/2013-04/thumbs/1366275037_1364036506_viktor-baloga.jpg)
Политика
Віктор Балога радить «Регіоналам» не голосувати за введення векселів