Регистрация
Контакты Реклама
» » Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві

Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві

12.01.2018 в 20:01 259 0 Новости партнеров
Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві
Цирк Кобзов – це найбільший і найвідоміший цирк України, приїзду якого з нетерпінням чекають в усіх містах як діти, так і дорослі, а виступи завжди перетворюються на справжнє свято веселощів і захоплюючу феєрію сповнену вражаючих номерів, трюків, спецефектів в яких поєднались наука і магія.
Майже п’ять років Цирк Кобзов радував і дивував жителів і гостей столиці своїми яскравими та вражаючими шоу. Зараз він завершує свої програми в Києві і невдовзі відправиться в великий тур Україною. В найближчі роки давати виступи в столиці цирк не буде.

Але до 14 січня у всіх ще є можливість відвідати дві захопливі шоу-програми. Це неймовірний «Цирк рекордів», в якому артисти кидають виклик самій природі і просто на сцені демонструють вражаючі номери на грані людських можливостей, які увійшли в Книгу рекордів Гіннеса та України.


Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві


Ця програма зібрала найкращих артистів з різних куточків нашої планети і разом вони дарують справді незабутнє видовище! Повітряні гімнасти, людина без кісток, канатохідці, «Колесо смерті» – це лише деякі з цілого списку шоу рекордів.

Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві

І як кульмінація екстрім-програми «Сфера сміливості» — сталева клітка, в середині якої на запаморочливій швидкості, долаючи силу тяжіння і закони фізики семеро мотоциклістів демонструють смертельні трюки. Командна робота, повна довіра один до одного. Тут немає місця навіть для найменшої помилки, адже вона може коштувати артистам життя. Це дійсно захоплююче і вражаюче видовище, якому аплодують стоячи на кращих світових фестивалях! Знаходиться «Цирк рекордів» біля станції метро Олімпійська.

Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві

Друга програма, «Магічне королівство» — це яскраве театралізоване циркове шоу, в якому глядачі потрапляють у світ магії та ілюзій, видовищних трюків, сучасних танцювальних номерів. Шоу, в якому поєдналися неймовірні спецефекти, неповторні декорації та вражаючі костюми, світлові ноу-хау, наука і магія. Відвідати магічне королівство можна до 14 січня на Контрактовій площі.

Тому, доки Цирк Кобзов ще в Києві, встигніть відвідати його вражаючі шоу-програми. Зробіть свої новорічні свята яскравими і наповніть їх неповторними емоціями і позитивом!
Новости по теме:
Себастьян Феттель: «Все это немного напоминает цирк»
07.06.2013 в 11:28 Спорт / Формула 1
Себастьян Феттель, лидер чемпионата по итогам шести этапов, перед Гран При Канады вновь
Азаров помиловал журналистов, которые устроили цирк в кабинете министров
23.05.2013 в 12:35 Политика
Премьер-министр Украины Николай Азаров поругал журналистов и попросил больше не повторять подобных
Балога боїться що Україна віддасть свої землі іноземцям
13.05.2013 в 16:03 Политика
Якщо інформація, яка з’явилася в ЗМІ стосовно передачі Таджикистаном своєї землі іншій державі за
Copyright © 2018 ArenaNews Все права защищены. Сделано в Virtu.All.Design Studio