ПАРЄ видала письмову декларацію щодо заміни судами України народного волевиявлення

ПАРЄ видала письмову декларацію щодо заміни судами України народного волевиявленняВ ПАРЄ сьогодні видана письмова декларація щодо заміни судами України народного волевиявлення. Декларацію підписали представники 4 політичних груп з 13 країн. Про це, на особистій сторінці в Фейсбук повідомив народний депутат України Володимир Ар'єв.
Переклад. Неможливість підміни прямого волевиявлення громадян будь-якими іншими гілками влади

Кожна країна-член Ради Європи приймає волю своїх громадян як єдине джерело влади. Парламент кожної країни обирається прямим волевиявленням громадян. Відповідно, обрані в парламент депутати є прямими представниками народу, як єдиного базового джерела влади.

Останні події в Україні ставлять під сумнів дотримання Україною цього базового принципу.

Йдеться про два різні рішення Вищого Адміністративного Суду України, якими безпідставно позбавлено депутатських мандатів обраних у мажоритарних округах депутатів Олександра Домбровського та Павла Балогу, а також Сергія Владсенка, обраного за списками партії “Батьківщина”, опозиційного нинішній українській владі.

При цьому судові рішення щодо Домбровського та Балоги досі не виконані до кінця. Власенко позбавлений мандату остаточно і на його місце Центральна Виборча Комісія України призначила нового депутата з виборчого списку “Батьківщини”.

Висловлюємо крайнє занепокоєння цими процесами в Україні, які ідуть врозріз з базовими постулатами демократії. Закликаємо українську владу припинити порушувати прямі норми, взяті Україною при вступі до Ради Європи.
Советуем скачать dle 9.7, почитать новости игр или женский интернет журнал womans-life.org, советы и статьи о красоте, здоровье, моде и отношениях.

Похожие новости

Комментарии:

Опрос

Какой вид спорта Вы любите больше?

Футбол
Бокс
Баскетбол
Хоккей
Формула 1
Теннис

 
ua.vcom.biz