Твой источник новостей
» » Популярність комплексних рішень у телеком-сфері.

Популярність комплексних рішень у телеком-сфері.

Добавлено: 19.08.19
Автор: nagolosua
Комментарии (0)
За даними Національного телеком-оператора Vega більшість потенційних абонентів цікавляться саме пакетними пропозиціями. Певною мірою така популярність пов’язана з хорошими умовами підключення. Клієнти також бажають отримувати різні сервіси в одного перевіреного постачальника тому, що це зручно, надійно і вигідно.
Сучасних користувачів вже не задовольняє послуга лише інтернет-доступу: вони бажають все, одразу і недорого. Навіть найвимогливіші клієнти можуть знайти серед комплексних пропозицій Vega Telecom вигідну для себе.
Для прикладу – до кінця вересня 2019 року всього за 109 грн/міс можна підключити пакет «Інтернет+IPTV». Лише за 6 місяців абоненти, які оберуть такий бандл, зможуть заощадити понад 600 грн.
Швидкісний інтернет (до 100 Мбіт/с) дозволить користувачам оцінити переваги інтерактивного телебачення. 107 телеканалів, серед яких Viasat Nature, Sony Turbo, Viasat Sport, TV 1000, Єврокіно, Star Family, Niki Junior і фантастичний Sony Sci-Fi доступні в HD якості. Акційний пакет «Інтернет + IPTV» порадує ще й додатковими бонусами: можливістю орендувати приставку всього за 1 грн/місяць і без доплати отримати 5 Гб мобільного інтернету. З бонусною sim-карткою користувачі зможуть виходити в мережу і насолоджуватися улюбленими серіалами та програмами у відмінній якості навіть поза зоною доступу WiFi.
Популярність комплексних рішень у телеком-сфері.

Національний телеком-оператор Vega пропонує комплексні сучасні рішення у галузі фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних. Входить до телекомунікаційного напрямку групи СКМ. Сьогодні Vega присутня у більш ніж 160 містах та населених пунктах 22 областей України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест». Генеральний директор компанії – Мурат Чинар.

Веб-сайт компанії Vega: http://www.vega.ua
FB сторінка https://www.facebook.com/vegatelecomgroup

Інна Гальчинська
Моб.: +38 (093) 319-12-59
E-mail: [email protected]