Твой источник новостей
» » Розвиток освіти і бізнесу у єдності вишів і приватних компаній

Розвиток освіти і бізнесу у єдності вишів і приватних компаній

Добавлено: 02.10.19
Автор: nagolosua
Рубрика: Экономика
Комментарии (0)
Мета сторін підвищення рівня якості знань, розширення досліджень та розробок. Документ передбачає спільну профорієнтаційну роботу, підготовку високопрофесійних фахівців телеком-сфери з подальшим стажуванням і можливістю працевлаштування випускників. Зокрема, реалізація спільних навчальних та науково-дослідних програми, проведення спільних семінарів, круглих столів та конференцій.

«Vega, як сучасний телеком-оператор, що прагне розвивати цифрові технології та впроваджувати інноваційні рішення, зацікавлена у підборі талановитих висококваліфікованих молодих фахівців. Сьогодні компанії у постійному пошуку кадрів високого рівня підготовки, а студенти вишів мають проблеми з влаштуванням на роботу. Наші спільні з академією зусилля будуть спрямовані в тому числі й на коригування такого дисбалансу. Ми зможемо допомогти молоді підвищити свій професійний рівень та засвоїти тенденції  ринку телекомунікацій ще під час навчання, що забезпечить випускникам легше працевлаштування. У свою чергу широкі дослідницькі можливості Академії та обмін досвідом з науковцями закладу сприятимуть впровадженню нових технологій», – прокоментував Мурат Чинар, Генеральний директор Національного телеком-оператора Vega.
Розвиток освіти і бізнесу у єдності вишів і приватних компаній
«Ринок телекомунікацій в Україні є одним із швидко зростаючих, з характерними йому постійними реформами та перетвореннями. Усе це сприяє створенню сприятливих умов для діяльності як організацій, що надають послуги зв'язку, так і закладів освіти, що забезпечують підготовку фахівців цієї сфери. Заходячись в активному процесі впровадження нових технологій та  вдосконалення своєї діяльності, телеком-оператор Vega є одним із небагатьох працедавців, який сьогодні приділяє значну увагу якісному процесу підготовки здобувачів вищої освіти – своїх майбутніх працівників. Організація співробітництва між Одеською національною академією зв’язку та телеком-оператором Vega забезпечить залучення талановитої молоді в науково-технологічну сферу, можливість підготовки здобувачів на засадах дуальної освіти, а також можливість отримувати об’єктивну зовнішню оцінку якості вищої освіти шляхом оцінки фахової підготовки здобувачів «очима працедавця», — зазначає в.о. ректора Академії Петро Воробієнко, – сподіваємося, на вирішення існуючих проблем в науці та бізнесі на основі тісної співпраці між зацікавленими сторонами».
Розвиток освіти і бізнесу у єдності вишів і приватних компаній
Співпраця закладів вищої освіти і компаній – це необхідні сьогодні якісні зміни в сфері освіти, що визначають перспективу на роки вперед. Саме високі наукомісткі технології, творцями яких є університети та академії зі своїми фахівцями сприяють розвитку бізнесів зокрема та країни в цілому.

Національний телеком-оператор Vega пропонує комплексні сучасні рішення у галузі фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних. Входить до телекомунікаційного напрямку групи СКМ. Сьогодні Vega присутня у більш ніж 160 містах та населених пунктах 22 областей України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест». Генеральний директор компанії – Мурат Чинар.