Твой источник новостей
» » В Україні рекордно подешевшала сезонна ягода: скільки вона зараз коштує

В Україні рекордно подешевшала сезонна ягода: скільки вона зараз коштує

Добавлено: 20.07.21
Автор: Soroka11
Рубрика: Экономика
Комментарии (0)
В Україні рекордно подешевшала сезонна ягода: скільки вона зараз коштує
АВТОР: ЛЮДМИЛА ЖУКОВА, РБК-УКРАЇНА
В Україні зараз розпал сезону лохини. Якщо ще на початку місяця за неї просили "космічну" ціну, то зараз вона істотно подешевшала.

У нашому матеріалі нижче ми розповімо, чому так сталося.

Зараз на українських ринках і щотижневих продуктових ярмарках ціна на лохину обвалилася. На початку місяця за кілограм ягоди на базарі просили 500 гривень, зараз же нам стало відомо, що на ярмарку в Голосіївському районі Києва її продавали навіть по 140 гривень за кілограм.

У чому секрет дешевизни
Українські фермери кажуть, що на зниження вартості ягоди вплинув її хороший урожай і сприятлива погода, яка панувала в країні останній тиждень. Аналітики запевняють, що лохина буде дешевшати ще більше. Самі фермери збільшують площу вирощування цієї ягоди, а пропозицій від постачальників на ринку стає все більше.

Чим корисна лохина
Лохина покращує апетит, зміцнює стінки судин і вважається відмінним протизапальним, жовчогінним і сечогінним засобом. Також лохина перешкоджає прояву склерозу, захищає від радіоактивного випромінювання, знижує рівень цукру в крові та допомагає при шлункових і серцевих захворюваннях.