Ольга Ведутенко з однодумцями гальмують розвиток Крюківщини
Комментарии (0)
В Києво-Святошинському районі Київської області в с. Крюківщина відбуваються події, що змушують замислитись над тим, чи завжди діяльність активістів спрямована на захист інтересів населеного пункту та його мешканців, – повідомляє у соцмережі facebook мешканець Крюківщини Юрий Васильевич Микуляк. та у цьому спробували розібратись журналісти kievtime.
“Так, безвідповідальність, недалекоглядність та власні корисливі інтереси групи крюківщинських активістів на чолі з Ольгою Ведутенко призвели до повного гальмування соціально-економічного розвитку села.
Посилаючись на невдале, відповідно до Генерального плану поєднаного з детальним планом території, розміщення кладовища, яке було запроектовано близько 15 років тому, вони виборюють скасування зазначеної містобудівної документації, не беручи до уваги низку інших – надважливих для місцевої громади питань.
По-перше, Генпланом передбачено будівництво державних закладів освіти – дитячого садочку та школи, на 80 та 800 місць відповідно, що, у зв’язку з кількістю населення, є вкрай актуальним для Крюківщини, де діє лише один садок на 280 місць та одна старенька школа розрахована на навчання лише 750 учнів. Так, сьогодні через брак вільних місць батьки дошкільнят змушені шукати альтернативні місця влаштування дітей в інших населених пунктах, а школа, попит на яку є вдвічі більшим за пропозицію, працює в дві зміни. І кількість малечі в Крюківщині невпинно зростає…
По-друге, значущим є створення паркових зон на території села у відповідності до встановлених норм ступеню озеленення. У Генплані запроектовано два парки – на території ЖК «Благород» та ЖК «Євромісто» загальною площею 22,34 га, при існуючих на сьогодні 3,00 га.
Окрім того, безперечною перевагою в сучасному сьогоденні є й прокладання каналізаційної мережі, що значно наблизить Крюківщину до цивілізації, залишивши в минулому вигрібні ями, та усуне негативний вплив забруднених стоків на ґрунтові води, які прямують в колодязі, озера та річки.
Мабуть, не варто вказувати і на необхідність зведення власного пожежного ДЕПО, що збільшить рівень безпеки села.
Також, слід врахувати, що саме Генплан мав би вирішити низку проблем власників будівель кооперативу «Удачний», зокрема питання доріг та проїздів.
Але ініціаторів скасування Генплану турбує лише кладовище, хоча ні – не лише… Інакше як пояснити той факт, що вони звернулись до суду з проханням, у якості забезпечення позову, до вирішення справи по суті, заборонити вчиняти розробку та затвердження ДПТ, а також проектування каналізації, яке знаходилось на завершальній стадії розробки?!
Окрім того незрозуміло, чому ці борці не приймали участі в громадських обговореннях Генплану, ще тоді не вносили аргументованих пропозицій стосовно внесення змін до нього, не обтяжували себе присутністю під час розробки та затвердження ДПТ, що є складовою частиною Генплану села тощо.
Куди легшим для них виявилось, під приводом боротьби за перенесення кладовища, зібрати з необачливих та довірливих громадян гроші та абсолютно свідомо влаштувати судову тяганину лише з однією метою – змусити іншу сторону «домовлятися». І, звісно ж, не про кладовище…”
Юрий Васильевич Микуляк
Читайте также
Политика / Экономика
Ілля Токар: «Вірю, що Мукачівщина стане оновленою та сучасною»
Экономика / Бизнес и финансы
Ярослав Гадзало: ТОП-5 трендів, які в майбутньому матимуть вплив на український АПК
Политика / Киев / Бизнес и финансы
У Києві вперше відбудеться Міжнародний ЕКСПО-конгрес «Бізнес для Розумних Міст»!
Новости партнеров
Ярослав Гадзало: про 100-річчя НААН, перспективи, здобутки та міжнародне співробітництво Академії
Политика
Закарпаття як форпост суверенності та конституційної стабільності:соціально-політичні аспекти
Политика
ОЛЕКСІЙ ФАЗЕКОШ: «Я ПОВЕРТАЮСЬ У ПОЛІТИКУ РАЗОМ З ІДЕОЛОГІЧНОЮ ПАРТІЄЮ, ЯКУ ОЧОЛЮЄ СИЛЬНИЙ ЛІДЕР» (ВІДЕО)
Политика / Экономика
Ігор Лисов: енергоефективність – крок у майбутнє
Политика
Розправа і залякування методом підпалу