Балога боїться що Україна віддасть свої землі іноземцям

Балога боїться що Україна віддасть свої землі іноземцям Якщо інформація, яка з’явилася в ЗМІ стосовно передачі Таджикистаном своєї землі іншій державі за борги, правдива, то це означає, що ми на порозі нової епохи територіального переділу. У 1997 році ми мали прецедент, коли тодішній прем’єр-міністр України Лазаренко підписав з Черномирдіним аналогічну угоду - про передачу кримських земель для ЧФ РФ на 20 років. За газові борги.
І ця угода діє по сьогодні, її ніхто не скасовував. Офіційна українська влада практично не має доступу до цих земель - пригадайте ситуацію з маяками.

Сюди ж можна додати Харківські угоди, які дають право Чорноморському флотові знаходитися в Криму стільки, скільки буде потрібно Москві.

А сьогодні за газові борги Росія намагається отримати контроль над нашою ГТС. Завтра, знаючи, що наша влада має талант нарощувати борги, можуть віддати наші землі, які й так сотнями тисяч гектарів де-факто належать іноземним і офшорним компаніям.

Чи реальний такий сценарій в Україні? Ми звичайно не Таджикистан, у нас майже немає незаселених територій і наша земля точно має вищу вартість.

Тому потрібно прикласти всіх зусиль, щоб не допустити такого сценарію в нашій державі.

І поки в Партії регіонів немає Конституційної більшості у ВР, у них нічого не вийде.

А наявність, чи відсутність у влади 300 голосів для подібних рішень - це питання відповідальності кожного депутата перед своїми виборцями.
Советуем скачать dle 9.7, почитать новости игр или женский интернет журнал womans-life.org, советы и статьи о красоте, здоровье, моде и отношениях.

Похожие новости

Комментарии:

Опрос

Какой вид спорта Вы любите больше?

Футбол
Бокс
Баскетбол
Хоккей
Формула 1
Теннис

 
ua.vcom.biz